Про нас

Lucky Ukraine PR agency – це сучасне агентство, що об’єднує ініціативних і творчих людей, майстрів своєї справи. Ми впевнені, що грамотний PR може повністю змінити та зміцнити думку суспільства про бренд, персону або послугу. Професійна і творча команда агентства пропонує, як комплексні кейси, так і окремі активності різноманітних зв’язків у сфері public relations.

Чому потрібно обрати нас?

Мета

Ми готові допомогти вашому бренду перетворити амбіції в реальність. Ми допомогаємо організаціям із різних сфер бізнесу достучатися до цільової аудиторії за допомогою мультиканальних комунікацій. Ми — команда експертів у сфері PR, SMM, event.

Аналіз

Наша досвідчена команда працює над кожним проектом з ентузіазмом та захопленням. Досвід реалізації заходів, знання головних майданчиків міста, різнобічні компетенції і власні ресурси дають можливість комплексно вирішувати завдання, дотримуватися термінів та якості.

Результат

Команда Lucky Ukraine PR agency прагне бути гнучкими і вдумливими, а не просто пропонувати старі шаблони і старі схеми, які вже малоефективні. Ми не просто вирішуємо завдання наших клієнтів, але завжди творимо їх історію разом.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

ЦЕ ВИВАЖЕНА СТРАТЕГІЯ, ЧІТКА КОМУНІКАЦІЯ, КРЕАТИВНІСТЬ ТА ЯКІСТЬ ПОСЛУГ.

МИ ЗРОБИМО ТАК, ЩОБ ВАШ БРЕНД, ПОДІЯ АБО ОСОБИСТІСТЬ БУЛИ УНІКАЛЬНИМИ: ВІД НЕВЕЛИКИХ ПРИВАТНИХ ПОДІЙ ДО МАСШТАБНИХ ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЙ ТА ФЕСТИВАЛІВ. МИ ПРОПОНУЄМО РІЗНОМАНІТНІСТЬ ПОСЛУГ ТА ФОРМАТІВ ЇХ ВТІЛЕННЯ. МИ ОРГАНІЗОВУЄМО І СТВОРЮЄМО, ВИРОБЛЯЄМО І КООРДИНУЄМО. ВСЕ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ ВАШОЇ МЕТИ І СПІЛЬНОГО СТВОРЕННЯ ОСОБЛИВОЇ ПОДІЇ АБО МОМЕНТА У ВАШОМУ ЖИТТІ.

Наша команда

Ми досягаємо результату і ведемо вас до успіху. Ми дуже пишаємося бути частиною команд брендів, чиї продукти та проекти отримують найвищі нагороди.

ОЛЕСЯ ТАРАСЕНКО

ДИРЕКТОРКА, ЗАСНОВНИЦЯ

ІРИНА САВЕНКО

ГОЛОВНИЙ РЕДАКТОР, ФОТОГРАФ, КОПІРАЙТЕР

ЄВГЕНІЙ НЕСІН

ТЕХНІЧНИЙ РЕДАКТОР, ФОТОГРАФ

МАР'ЯНА МУРЗА

КРЕАТИВНИЙ РЕДАКТОР, ХУДОЖНИЦЯ

X